AT

Проект «AT», заснований в січні 1993 року. З моменту свого заснування, проект був орієнтований на конструкторську розробку і виробництво якісних запасних частин до легкових автомобілів. Інженери та керівники проекту, які мають досвід роботи на європейських заводах, ефективно використовують своє знання ринку і сформовані партнерські відносини з провідними виробниками Європи.

З 2003 року в країни СНД і Східної Європи проект «AT» пропонує високоякісні товари під торговою маркою АТ®. На даний момент асортимент під торговою маркою АТ® налічує понад 900 найменувань і покриває широкий спектр запасних частин до автомобілів «ВАЗ», «ГАЗ», «Таврія», «Москвич», «DAEWOO» та «CHEVROLET». Завдяки сучасній науково-технічній базі та застосування новітніх технологій, товари під торговою маркою АТ® відповідають європейським стандартам якості і повністю задовольняють вимоги споживача.

Географія поширення ТМ АТ®
4 - континенту
30 - країн світу
Європа - Азербайджан, Вірменія, Болгарія, Угорщина, Грузія, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Росія, Румунія, Словаччина, Україна, Чехія та інші.
Азія - Казахстан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан.
Африка - Єгипет.
Америка - Куба, Чилі.
Конкурентні переваги ТМ АТ®
- збалансований асортимент;
- оперативна реакція на потреби ринку;
- система контролю якості виробництва;
- технічна база;
- гарантійна та інформаційна підтримка. З початку 2006 року, розширюючи свою присутність на європейському ринку запасних частин, проект AT пропонує високоякісні запасні частини до легкових автомобілів і мікроавтобусів світового виробництва під торговою маркою PROFIT.
Виробництво сертифіковане по системі менеджменту якості ISO 9001: 2000.
Вся продукція сертифікована і схвалена УкрСЕПРО.У цій категорії немає товарів.