У 2014 році компанія АТ-Інжиніринг, у співпраці з провідними китайськими заводами, починає розробляти асортимент запасних частин на автомобілі китайського виробництва, виходячи із специфіки і потреби українського ринку.

Спочатку під ТМ FITSHI був представлений невеликий асортимент, який охоплював тільки запасні частини для первинного технічного обслуговування: фільтри, гальмівні колодки, деталі рульового управління і підвіски. Надалі в процесі розвитку ТМ FITSHI змогла запропонувати вже більш складні деталі: амортизатори підвіски, деталі гідравліки, радіатори, деталі зчеплення і трансмісії.

З розвитком асортименту, особливу увагу завжди приділялася якості запасних частин під ТМ FITSHI. Заводи, що виробляють запасні частини під ТМ FITSHI, мають міжнародні сертифікати якості ISO 9001. Продукція, що підлягає сертифікації, успішно проходить випробування в Україні і має відповідні сертифікати.

У своєму стратегічному розвитку ТМ FITSHI продовжує дотримуватися курсу на задоволення потреб клієнтів, надаючи широкий асортимент якісних запасних частин за прийнятною конкурентоспроможною ціною.